Banabi Hakkında

Banabi Ekibi olarak, Biz Büyük Bir Aileyiz

2018 yılından günümüze hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hedefimiz Türkiye’mizin her noktasına ulaşmak. Sizin ile birlikte gücümüze güç katmaya devam etmekteyiz.

Sizin ile birlikte gücümüze güç katmaya devam etmekteyiz. Her geçen gün hizmet kalitemizi artırmak için yoğun çaba harcamakta ve sizden gelen talepleri karşılamaktayız. Enterprise Chat Bot hizmeti ile başlayıp devasa bir Elektronik Ticaret Portalı haline gelen projemiz, sizin görüş öneri ve katkılarınız ile her geçen gün dahada büyümektedir. Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışma Arkadaşlarımız ile 7 Gün 24 Saat siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.
1800+

Ürün çeşiti

290+

İş Ortağı

15000+

Yeni Müşteri

1500+

Üründe çok özel fiyatlar

Banabi.com.tr Tarihçe

banabi
2018
2018 yılından Banabi markamız ile siz değerli müşterilerimize Yapay Zeka Chatbot hizmeti sunmaya başladık.
banabi
2019
Sizlerden gelen yoğun talep doğrultusunda Elekronik Ticaret altyapımız oluşturuldu ve değerli iş ortaklarımız ile anlaşmalar sağlandı.
banabi
2020
3. yaşımızı kutlamanın yanı sıra siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve yeni iş ortaklarımız ile büyümeye devam etmekteyiz.

Awards & Recognition

Industry leaders and influencers recognize Overstock as one of the most trust worthy retail companies in the U.S., ranking high for both customer and employee satisfaction.

Main Menu